Gå till huvudinnehåll

Dina kontaktpersoner

Se vilka som är dina lokala säljare och servicetekniker.

Välj avdelning

Försäljning

Anethe Sjöberg

Försäljning förbrukning (mellan) & operativ chef

Lotta Henricsson

Försäljning förbrukning (norr)

Carl-Adam Törnberg

Försäljning utrustning (norr & Stockholm)

Rose-Marie Åleberg

Försäljning förbrukning (Stockholm)

Olov Åhgren

Försäljning utrustning (mellan)

Pia Jarnestål

Försäljning förbrukning (väst)

Richard Nordlund

Försäljning utrustning (väst)

Hampus Kjellqvist

Försäljning utrustning/förbrukning (syd)

Thomas Höglund

Produktspecialist utrustning

Björn Lundmark

Affärsområdeschef digital röntgen & CAD/CAM

Kundtjänst

Eva Ljunggren

Teamleader Kundtjänst

Ummi Kurt

Teamledare Kundtjänst

Catrin Safar

Kundtjänst

Emma Nejdmyr

Kundtjänst

Digital support & utbildning

Niclas Fredholm

Digital After Sales

Patricia Amrén

Applikationsspecialist & utbildare digitala system

Teknisk service

Jörgen Blomqvist

Servicetekniker (Skåne & Blekinge)

Mats Persson

Servicetekniker (Skåne & Blekinge)

Mattias Cato

Servicetekniker (Skåne & Blekinge)

Michael Ganndén

Valideringstekniker (södra Sverige)

Tom Persson

Valideringstekniker (södra Sverige)

Mats Pettersson

Servicetekniker (Kalmar)

Robert Luciasson

Servicetekniker (Västra Götaland)

Daniel Larsson

Servicetekniker (Bohuslän)

Robert Lundgren

Servicetekniker (Göteborg)

Fredrik Carlsson

Servicetekniker (Göteborg)

Jörgen Purvins

Servicetekniker (Östergötland)

Jens Alskepp

Servicetekniker (Södermanland & Västmanland)

Roger Ahlström

Servicetekniker (Södermanland & Västmanland)

Falah Chabock

Servicetekniker (Stockholm)

Bengt Runermark

Servicetekniker (Stockholm)

Dennis Hassvik

Distriktsledare

Daniel Ravn

Servicetekniker (Stockholm)

Micki Odzic

Servicetekniker (Halland)

Bengt Olsson

Valideringstekniker (Stockholm)

Jonas Lindvall

Servicetekniker (Jönköping)

Mikael Ivarsson

Servicetekniker (Örebro)

Jonas Cederqvist

Servicetekniker (Värmland)

Jens Strandberg

Servicetekniker (Dalarna & Uppsala)

Sebastian Öhrén

Servicetekniker (Dalarna)

Michael Fritzsche

Servicetekniker (Team Östra)

Magnus Strömwall

Servicetekniker (Norrbotten)

Anders Wallin

Valideringstekniker (Stockholm)

Emil Bengtsson

Servicetekniker röntgen & digitala system (Syd)

Tommy Olsson

Servicetekniker röntgen & digitala system (Norr & Stockholm)

Erland Elb

Servicetekniker (Stockholm)

Patrik Lindblom

Teknisk Support

Oscar Nilsson

Verkstadstekniker

Christian Svensson

Verkstadstekniker

Kristina Gullbring

Callcenter

Per Johansson

Distriktsledare

Adnan Budimovic

Servicetekniker (Kalmar)

Pia Hedstrand

Administration

Albin Strid

Reservdelsansvarig

VD

Göran Nilsson

Tillförordnad VD